Chcemy, aby rzeczy skomplikowane stawały się proste.

Nauczyliśmy się świata filmu i chwytamy go za rogi. U nas znajdziesz najprostsze odpowiedzi.

Film poradnikowy

To zależy od poziomu rozbudowania scenariusza i możliwości prowadzącego. Zwykle jest to od 2 do 4 filmów w trakcie jednego dnia zdjęciowego.  

Oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych wersji językowych. Możemy zająć się przygotowaniem tłumaczeń, nagrań lektorskich (native speaker) oraz wprowadzenia napisów.    

Potrzebujemy wyciszonego pomieszczenia o powierzchni około 40m2. Może być to Twoja przestrzeń biurowa, magazyn, gabinet, sklep lub nawet wynajęte przez nas studio w Twojej okolicy.     

Naszym zadaniem jest przygotowanie koncepcji kreatywnej filmów poradnikowych. Twoim zadaniem jest przygotowanie treści merytorycznej.

Jeżeli planujesz z nami dłuższą drogę to koniecznie daj nam znać a przygotujemy dla Ciebie adekwatny rabat.

Sugerujemy aby w naszych poradnikach występowały wyłącznie osoby kojarzone, lub reprezentujące Twoją markę. Możemy również pomóc Tobie w sprawdzeniu i przetestowaniu kilku kandydatów abyś sam ocenił, który z nich będzie najlepszy.

Zapytaj dział sprzedaży o co najczęściej pytają Twoi klienci. Sprawdź maile, opinie oraz komentarze w mediach społecznościowych na temat Twoich usług lub produktów. Dowiedź się co interesuje Twoich klientów, tworząc filmy staraj się pomóc w rozwiązaniu ich problemów. Może część osób nie potrafi ocenić dlaczego to co robisz jest lepsze od konkurencji? Jeżeli nadal nie masz pomysłów to koniecznie daj nam znać.

Film wizerunkowy przedsiębiorstwa

Zdarzają się sytuacje, kiedy wystarczy jeden dzień nagrań. Jeżeli czujesz, że tak będzie w Twoim wypadku powiedz nam o tym.

W każdym projekcie starannie optymalizujemy koszty produkcji. Jeżeli rzeczywiście Twoje potrzeby tego wymagają to daj nam znać a przygotujemy specjalną ofertę.  

Dwa tygodnie licząc od ostatniego dnia zdjęciowego.

Nie musisz, przygotujemy go dla Ciebie.

Pokaż nam zdjęcia swojej firmy i podczas krótkiej rozmowy zaproponujemy Tobie nasze pomysły. Pamiętaj, że zawsze przed dniem zdjęciowym organizujemy wizję lokalną na której będziemy mogli omówić szczegóły wszystkich lokalizacji oraz ewentualnie skorygować wstępne założenia.

Oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych animacji. Mogą to być animowane napisy, plansze czy mapy. Daj nam znać a przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę.

Film rekrutacyjny / employer branding

Na spokojnie, przed nagraniem wspólnie akceptujemy kluczowe komunikaty, na których nam zależy. Czujemy się współodpowiedzialni za miłą atmosferę podczas nagrania i prowadzenie rozmowy w pożądanym kierunku. Lubimy ludzi a ludzie lubią nas, dlatego możesz spodziewać się dobrych emocji i spontanicznych wypowiedzi. Atrakcyjny image rozmówcy dodaje mu pewności siebie, dlatego w naszym zespole zawsze znajdzie się makijażystka.   

Powiedz nam jakie wartości są dla Ciebie ważne. Przygotujemy wstępna linię wypowiedzi dla Twoich pracowników, aby przyciągnąć najlepszych kandydatów. Zadbamy o naturalność wypowiedzi, a w razie czego „podrzucimy” gotowe zdania, które opracujemy wcześniej.    

Aby film był wiarygodny potrzebujemy różnorodności osób, charakterów i stanowisk. Nasza propozycja to minimum 4 osoby, które opowiedzą o pracy w Twojej firmie.

Oferujemy możliwość zamówienia dodatkowych wersji językowych. Możemy zająć się przygotowaniem tłumaczeń, nagrań lektorskich (native speaker) oraz wprowadzenia napisów.    

Każdy z naszych filmów przygotowujemy w proporcji 16:9 w formacie .mp4. Jest to najbardziej uniwersalny format video, który pozwala na publikację za pośrednictwem dowolnej platformy. Co więcej, w gratisie dorzucamy do filmu napisy w języku polskim, aby zwiększyć zasięgi wśród kandydatów. Jeżeli chcesz pójść o krok dalej to dodatkowo możemy opracować warianty w proporcjach kwadratowych lub pionowych.

Masz inne pytanie?

Śmiało je postaw: